Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal érem el a...

Melyik programmal érem el a nagyszámítógépemet?

Figyelt kérdés
Van egy régi kb 18 éves laptopom, azon egy XP rendszer fut 32 bites üzemmódban, SP1-es. Van valami mód arra, hogy teljes vezérléssel, valamiféle Teamvieweres, vagy Anydeskes megoldással elérjem a fő számítógépemet vele? Az alábbi programokat próbáltam, de nem működnek rajta. Sem az új, sem pedig a régi verziókkal, amit találtam hozzá, mert valami ismeretlen hibával már mindjárt a telepítés legelején kilépnek, vagy olyan összetevőket keresnek a rendszeren, amiket hiába pótolnék azzal csak az XP jelenlegi rendszerét tenném tönkre a fájl kompatibilitási problémák miatt. Tud valaki valami érdemleges és használható megoldást rá, hogy elérjem a nagyszámítógépem rendszerét? Egyáltalán lehetséges? Nem két PC összekötésére gondoltam Paralell vagy Soros porton vagy USB-n, hanem teljes vezérlésre, hogy lássam a fő számítógépem képernyőjét a laptopon. Tehát csak ez érdekel. Köszi előre is a válaszokat!!

2023. márc. 24. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Ennek az értelme pedig az, hogy...?
2023. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért szeretném ezt, mert az XP-ről már nem lehet normálisan elérni az Internetet alkalmakként, amikor szeretném,ezért szeretném használni a fő számítógépem rendszerét Internet eléréséhez.
2023. márc. 24. 17:45
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Ezt sehogy.... Ráadásul 2023 van, ha esetleg nem tűnt volna fel.
2023. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Sima távoli asztal kapcsolat, RDP..
2023. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt hogy kell beállítani, mert még eddig soha sem sikerült ?
2023. márc. 24. 17:48
 6/14 A kérdező kommentje:
3/5- Kit érdekel egyébként hogy 2023 van! Ez nem a kérdésemhez kapcsolódik
2023. márc. 24. 17:49
 7/14 anonim ***** válasza:

be kell kapcsolni a gépen a távoli asztal elérést, jelszóval védettnek kell lennie minden felhasználói profilnak, ezután a másik gépről be tudsz lépni az IP cím + felhasználónév+jelszó ismeretében.


Biztos van erről how-to video a youtubeon.

2023. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért próbálkozom majd vele tovább
2023. márc. 24. 17:51
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán miért nem működnek a Teamviewer és társai? Miért csinálják ezeket gép és rendszerfüggőre? Nem az lenne a lényege, hogy egy rendszergazda, rendszeroperátor bárhonnan, bárkinek rá tudjon lépni, akármilyen rendszeren futó gépére, javítás és ellenőrzés szempontjából, vagy hogy munkakapcsolatot lehessen létesíteni bárkivel, bárhonnan. Van egyáltalán rendszerfüggetlen platformon futó ilyen alkalmazás, ami tutira működik?
2023. márc. 24. 17:53
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem akadálya ennek nem lenne,csak a trend, a szopatás, az üzlet ami meghatározhatja egyedül azt, hogy olyan programokat készítsenek, ami mindig csak egy aktuális és megengedett rendszereken és internetes platformokon fussanak. Állandóan szabályozzák, egy irányba terelik a felhasználókat, hogy minél többet költsön a számítástechnikára és vegye meg a legmodernebb gépeket, a legmodernebb op rendszerekkel. Ez egy szemétség, mert ha valaki szeretné használni a régi XP-s rendszerét internetezésre, már nem tudja normálisan ezt megtenni és egy rakás program, ami jó lenne, az meg már az operációs rendszer hiányossága és támogatottsága miatt nem lehetséges. Ez nagyon elszomorító és idegesítő és nem hiszem, hogy csak én érzem így és én vagyok ezzel a problémával egyedül. :(
2023. márc. 24. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!