Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Gears of War Ultimate...

A Gears of War Ultimate Edition egy idő után kifagy. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a GoW Ultimate Editiont PC-re az Xbox Game Pass-en keresztül. A 4. és 5. részt is játszottam korábban, ezt most nosztalgia gyanánt vettem elő, viszont kb. játszhatatlan. Folyamatosan kifagy, de úgy, hogy a gép teljesen lehal tőle, Ctrl+Alt+Del se működik, ALT+F4 se és más se. Levettem a beállításokat LOW-ra (mondjuk külsőleg sok változást nem tapasztaltam), Anti-aliazingot is kikapcsoltam, FPS limittel is próbálkoztam, de nem változik semmi. Amikor játszom, akkor tökéletesen fut, tuti nem a géppel van a gond, de eltelik 10-15 perc és kifagy. Nem forrósodik fel a gép se, nem hiszem, hogy túlterhelődne. Ráadásul mint mondtam, a GoW 4 és 5 minden probléma nélkül működött. Hibaüzenetet se kapok, csak lefagy a gép, a kép megáll, a hang is megáll.


Van, aki tapasztalt hasonlót? Milyen megoldást lehet erre találni?



2023. márc. 26. 17:09
 1/1 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy Windows 10-ről van szó.
2023. márc. 26. 17:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!