Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A 8. 0-s msn miért nem teszi...

A 8. 0-s msn miért nem teszi ki a számokat amiket hallgatok a személyes üzenethez?

Figyelt kérdés
Remélem tudtok segíteni !A válaszokat előre is köszönöm!
2008. dec. 28. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg két dolognak kell teljesülnie ahhoz, hogy kiírja:

MSN-en a személyes üzenetnél ha lenyitod a fület, a "Mit hallgatok funkció bekapcsolása" előtt legyen pipa. A zenét pedig Windows Media Playerben hallgasd. Ha WinAmp-ot használsz, akkor pedig keresd meg Gugliban a gen_msn nevű kiterjesztést.

2008. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.Pont ezzel is van a probléma.Ezek stimmelnek,Ahol kell kipipáltam és media playeren játszom le a számokat mindig ,de valamiért nem működik:S
2008. dec. 28. 21:37
 3/5 anonim válasza:

media player-be: nézet->beépülő modulok->egyéb-> W.L.M. zenei beépülő modul legyen kikpipálva

szerintem így jó lesz

2008. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ó nagyon szépen köszönöm így tényleg működik!:)Köszönöm a segítséget
2008. dec. 29. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:
be van nekem ezek állítva vagyis Média Playerrel hallgatom a zenét és kinn van a Pipa akkor miért nem teszi ki mégse aki tudja az küldjön nekem emailt a kicsizso@vipmail.hu email címre válaszatokat előre is köszi
2009. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!