Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telefonoknál a virtuális Ram...

Kedves Vezető kérdése:

Telefonoknál a virtuális Ram boostolás ér valamit? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés

[link]


Adott Ő', tegnap kijött rá a Miui 14 es verzió, és van pár új dolog, jó is, rossz is.


Eddig 2gb Rom ot lehetett hozzáadni a Ramhoz (virtuális Ram, tudom hogy nem annyit ér) most már 5 gigát is.


Az alap 6gb ramja jól hangzik, meg minden, csak sokat zabálnak a felesleges, kitörölhetetlen, leállíthatatlan appok is.


Most így néz ki:

128gb Rom/6+5gb ram.


Őszintén szólva én semmilyen különbséget nem észlelek, és a szabad memória jelző is a 6gb Ram nak a %-át jelzi, mint előtte.


Néztem sok videód, egyik ellent mond a másiknak, nyílván ez egy jó clickbait téma, de gondoltam megkérdezlek titeket, hátha tudjátok hogy érnek e valamit, a Rom-ból hozzátolt Ramok, mert látszólag nem.


Köszönöm szépen! :)



2023. ápr. 8. 21:16
 1/3 A kérdező kommentje:
*sőt, inkább szrabb lett mint volt, eddig több volt a szabad ram.
2023. ápr. 8. 21:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ér semmit. 6GB bőven elég. Ha van szabad RAM, akkor nincs probléma.
2023. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ők, köszi!

Ja,eddig 4gb szabad ram volt, most hogy lehetett boostolnin rammal, már csak 3.6.

De akkor mi értelme ennek?

2023. ápr. 9. 00:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!