Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tuud nekem valaki segíteni?

Tuud nekem valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Informatikus hallgató vagyok, de nagyon keveset tanulunk/tanultunk a hálózatokról, főleg, a biztonságról. Szeretnék magabiztosan mozogni a hálózatok világában, így keresek olyan embert, akinek lenne ideje megválaszolni a kérdéseimet, megértetni velem a logikát.

Tanultam egy fél évnyi hálózatokat, de csak nagyon felszínesen mentünk bele, azt tudom, hogy milyen átvivő közegek vannak, csomagok, headerek, tehát megvannak az alapok, összeraktam egy Ubuntu szervert is, nagy kedvencem a Linux.

Tud valaki nekem segíteni? Nem kérek sokat, csak szeretném letisztázni, hogy mindent jól értek-e, amit eddig tudok, és tudni szeretném még, hogy egyes dolgok hogyan működnek. Rengeteg anyag, videó van fent a neten, de néha azt érzem, hogy teljesen ellenkező dolgokat állítanak, így azokból nem sikerült választ kapnom a kérdéseimre.



2023. ápr. 10. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezz
2023. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!