Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Spotify Prémium előfizetés...

Spotify Prémium előfizetés vagy Apple Music?

Figyelt kérdés
Apple felhasználó vagyok, ez magába foglalja azt, hogy iPhonet, Apple Watch-ot, AirPods-ot használok. Nyílván így egyből jöhet a válasz erre a kérdésre, hogy akkor már az Apple Music az ökoszisztéma miatt, de számomra ez nem olyan fontos a zenei szolgáltató téren. Jelenleg mindkettő előfizetésem van, mindkettőt szeretem. De valamelyiket mégis le kellene mondanom, mert teljesen felesleges mindkettő. A Spotinak, és az Apple Musicnak is ugyan úgy van Watch-ra, Lg Tv-re is alkalmazása, stb. Az Apple Music a veszteségmentes formátum miatt, tehát a jobb hangzás miatt veri leginkább a Spotifyt. AirPods 2-t használok, de nem hallottam semmilyen különbséget a kettő között, pedig a legjobb minőségre volt állítva mindkettő appnál a hangminőség. Ezt a veszteségmentes formátumot, tehát ennek az előnyeit hol tudnám igazán megtapasztalni? Vagy mivel tudnám megtapasztalni? Fülhallgatókkal nem lehet megtapasztalni ezt? Esetleg 5.1-es házimozi rendszeren hallatszódna valami különbség? Vagy így ez a része az Apple Musicnak számomra teljesen lényegtelen mert nincs olyan eszközöm amin észrevehetném? Mert így akkor egyértelműen maradnék a Spotinál.

#zene #előfizetés #Spotify #Apple Music #Streamingszolgáltató
2023. ápr. 10. 20:52
 1/1 anonim válasza:
Én a Spotify mellett döntenék, de én sem tudok nagyon különbséget tenni a kettő között.
2023. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!