Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utólag is hatásos lesz a driver?

Utólag is hatásos lesz a driver?

Figyelt kérdés
újraraktam a windows rendszert, és végig futattam az updatet rajta, viszont még nem raktam rá a hivatalos videókártya drivert. a felbontás beállítodott full hd ra és 240hz-re. baj hogy nem először tettem fel az eredetit, és utána futattam volna le ezt az egészet?

2023. ápr. 11. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A driverek nem valamiféle gyógyszerek, hogy hatásosak legyenek...
2023. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdésnek nem sok értelme van. Ha bármi baj lenne, akkor úgyis kiderülne. Ha nincs baj, akkor az is kiderül. Már csak az maradt, hogy feltelepítsd a drivert, és figyeld mi történik.
2023. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is tudnád fordítva csinálni. Mire letöltöd a drivert addigra feltelepíti az uwp drivert.
2023. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne az alaplaphoz kapott DVD-n levő drivereket használd, mert azok megromlottak már mint zacskóstej a nyári napsütésben..
2023. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudok olyan megoldásról is, hogy kihuzott internettel érkezek az új rendszerbe és úgy nem tud letölteni semmit. amúgy gyártói oldalról volt leszedve pl. a chipset driver amit az meg gondolom a legújabb. a lan és audio drivert nem engedte telepíteni valamiért.. :/
2023. ápr. 12. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!