Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyszerű video szerkesztő...

Egyszerű video szerkesztő slideshow videó készítéshez?

Figyelt kérdés

Egy hetes bringa túrára készülök és arra gondoltam, hogy az út alatt készített képekből, videóból összeraknék egy pár perces slideshow szerű anyagot. Néhány kép, a videókból 2-3 másodperces hangulat snittek, esetleg 1-1 szöveges képkocka, de az is lehet kep. Semmi extra. Az egész alá egyetlen hangsávban menne valami zene.

Nézegettem ingyenes videó szerkesztőt, van is pár, de nem találtam olyat, hogy mivel lenne érdemes legegyszerűbben csinálni ilyet.

Korábban simán Windows movie makerrel csináltam hasonlót pár fotóból, de abban nem voltak videó anyagok

Tudnátok javasolni? Kdenlive, Shotcut, DaVinci Resolve? Más? Esetleg valami tutorial a fenti taskra? Nem akarok elmerülni a témában, ez az össz, amit meg szeretnék valósítani :)

Köszi


2023. ápr. 16. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz, ez tényleg egyszerűnek tűnik, nem ismertem. Mondjuk csak 50 képig van, de az már megoldható
2023. ápr. 16. 22:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!