Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok képernyővideót...

Hogy tudok képernyővideót hangot rögzíteni Win 10-en?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy a VLC egyik kiegészítőjével lehet felvételt készíteni, de nem tudom, melyiket kell hozzá letölteni, Windowson hogyan, és hogy működik.


Linuxon még egyszerűen ment a VLC kiegészítők letöltése, de sajna nem azt használok.



2023. ápr. 23. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Microsoft Screen Recorder Pro.

Ingyenes és tud mindent.

2023. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Win10 már van beépítve is, elvileg ha nyomsz egy Win+G -t látnod kellene. Középen felül a harmadik gomb (nálam Capture, magyarul talán felvétel vagy ilyesmi lehet). Win+Alt+R -el pedig direktbe elindíthatod a felvételt is.
2023. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 voltam


Illetve igen, ez nagyjából pont ennyit is tud. Felvenni, lementeni, de nem részletezted nagyon, hogy mire kell... Persze ha ennél komolyabb igényeid is vannak, akkor vannak egyéb okosabb programok is, én pl. OBS-t használok, asztalin Geforce Experiencet ugyanezen célokra stb.

Mire szeretnéd használni?

2023. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Shadowplay Nvidia kártyához

ReLive AMD kártyához

vagy OBS

2023. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!