Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel. Van-e olyan függvény,...

Excel. Van-e olyan függvény, vagy megoldás, amellyel elérhetem, hogy egy munkalapon (sor)szám alapján eredményül másik munkalap neve jelenjen meg? Ha igen, mi az?

Figyelt kérdés

Például, ha van /autó/ /motor/ /hajó/ /tartalom/ nevű munkalapokból álló Excel fájl, akkor, például a tartalom valamelyik cellájában 2-es (sor)szám alapján megjelenítsem a motor munkalap nevet.

Azaz, valamelyik munkalapon, számlista alapján készíthessek egy tartalomjegyzéket a munkalapok elnevezéseiről.


A fordítottjára találtam függvényt: a LAP függvénnyel munkalap neve alapján meg tudom jeleníttetni másik munkalap (sor)számát.

Adott munkalap cellájában CELLA függvény ”filenév” paraméterével meg tudom jeleníttetni annak a munkalapnak a nevét, amelyiknek cellájában állok. (Elérési úttal, de a [ ] határolók miatt ki tudom vágni.)


Ennyire futotta.



2023. ápr. 26. 11:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!