Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikor lesz fontos váltani...

Mikor lesz fontos váltani Windows 10-ről? Amíg ki nem jön a 12, addig maradhat a 10?

Figyelt kérdés

Nem vagyok oda a változásokért, jobban a kezemre áll a gép így, ahogy már megszoktam, úgyhogy csak akkor váltanék, ha tényleg lenne értelme. Ennek a cikknek a fényében akkor most mi legyen?

[link]



2023. máj. 1. 11:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ezek szerint át lettünk baszva, mert a 11-es van mostan!
2023. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Mostani laptopomon win11 van, de azt is vmennyire testreszabtam, hogy win10-esnek nézzen ki. :D

Rajtad áll igazából. Sok érdemi változás nem történt, max bizonyos megjelenésbeli dolgojat a win11 talán jobban kezel, de meg lehet lenni nélkülük is. Win10-es is baromi jó, megállja a helyét mai gépeknél. Egyelőre. Az egy másik kérdés hogy a Microsoft szeretné átnyomni a felhasználókon a win11-et, ami undorító sztem,

2023. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
(folyt.:) de a win10-es tökjól megállja a helyét ma is.
2023. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%

Win 10 nek a frissítése (tudomásom szerint) megállt. Már csak Biztonsági frissítés jön ki. Elöször én is így álltam hozzá, de meg lehet szokni, ha akarja az ember. 11 nek van sok funkciója, nekem tetszenek.


Ha a Windowst nézzük akkor minden 2. szokott nekik sikerülni. XP jó, vista rossz, 7 jó, 8 szar, 10 jó, 11 "szar". De egy biztos. Mikor generáció váltás van akkor mindig egy kis átmenet van. És ha jön majd az új akkor sokkal több mindent kell megszokni. Viszont használni akár még 10 év múlva is fogod tudni (valószínű). Rokon gépét most cseréltem. Még XP volt rajta és csak azért cserélte le mert banki programok már nem mentek rajta...

2023. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
14-es. A Windows 10 nem jó!
2023. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!