Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok törölni egy fájlt...

Nem tudok törölni egy fájlt túl hosszú fájlnév miatt, nincs valakinek ötlete, mit lehetne tenni? Persze átnevezni sem lehet.

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy képet, a neve egy (azt hiszem) 251 karakter hosszúságú véletlen karaktersorozat. Átnevezésnél nem történik semmi, törlésnél sem. Találtam ezzel foglalkozó cikkeket, de eddig megoldást nem. Parancssorban próbáltam törölni mint 8 karakteres DOS-fájt, pl. abcdef~1.kit, meg *.*, nem találta. Letöltöttem a Lockhuntert, ez sem tudja.

A jó öreg Windows (10).


2023. máj. 4. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Pl. áthelyezed C:/ gyökérbe


Vagy robocopy:

[link]

2023. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Live linux alatt próbáld meg. Nem kell telepíteni, CD-ről/pendriveról elindul és fut amíg le nem állítod a gépet, majd kiveszed és legközelebb újra a jó öreg Windows 10 fogad.
2023. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Nagyon köszönöm, a robocopyval sikerült. Az áthelyezés előtte eredménytelen volt.

#2 Neked is kösz a tippet, legközelebb.

2023. máj. 4. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül is mindig jó, ha van egy külső operációs rendszer a fiókodban, vagy kéz alatt, mert bármikor jó lehet.
2023. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meggondolom :)
2023. máj. 4. 16:39
 6/6 nandit válasza:
Tanulság: elmenteni más (és rövid!) név alatt.
2023. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!