Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kép retusáló, bőr hibáinak...

Kép retusáló, bőr hibáinak lágyítását végző programot keresek! Valakinek tippje vagy ajánlata?

Figyelt kérdés
Kép retusáló, bőr hibáinak lágyítását végző programot keresek! Volt régebben egy programom, amivel ezt könnyedén meg lehetett csinálni, de elfelejtettem. Volt kb. 9-12 beállított séma és azok remekül működtek. Csak az egész képet lehetett lágyítani, de azt kiemelkedő eredménnyel. Valakinek tippje vagy ajánlata?
2010. okt. 9. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Adobe Photoshop
2010. okt. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
vagy Gimp
2010. okt. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én a PhotoFiltre 6.3 al szoktam

[link]

2010. okt. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
GIMP nagyon jó, én is azt használom, de ha kicsit egyszerűbbre vágysz, ott van pl. a Picasa vagy a Windows Live Fotótár is.
2010. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek jó szoftverek. Több hét keresés után meglett a progi! Az Imagenomic cég Noiseware szoftveréről volt szó. Azóta befejezték a fejlesztését sajnos, illetve tovább fejlesztették, mint Photoshop plugin. Ajánlom mindenkinek!
2010. okt. 22. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!