Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyiken jobb a FIFA 11 PS3...

Melyiken jobb a FIFA 11 PS3 vagy XBOX 360?

Figyelt kérdés
Grafikailag, játékmenetileg, opciók szerinti különbség minden érdekelne.
2010. okt. 10. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A 2 verzió között,játék menetileg semmien különbség nincs.

Mind a 2 konzolra ugyan azt adják ki.Grafikailag,lehet eltérés,de nem számottevő.


Szerintem hasznosabb lenne ha ki próbálnád mind a 2-t.

Vagy ha a FIFA 11 alapján akarsz dönteni hogy melyiket konzolt vedd meg akkor kutas fel HD videókat mind a 2 platformról,vagy esetleg próbálkozz PS,X360 témájú forumokon...

2010. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt írtad h grafikailag lehet különbség..

De melyik konzol javára?

Mért én néztem videókat de nem nagyon látok különbséget.

Csak azt mondják, hogy a PS3 jobb...

2010. okt. 14. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezért írtam hogy nézz videókat róla.HA ott nem látsz különbeséget,akkor nincs különbség.....Nem tudom meg mondani melyik jobb...Annó grafikailag az Xbox360 jobb volt,mert nagyobb képfelbontásra optimalizálták a játékokat mint PS3-on,valamint X360-on volt élsimítás PS3-on nem.

De ez még a PS3 piacra kerülése ideléyn volt....Nem tudom jelen pillanatban mi a helyzet ezen a téren,mert nem foglalkoztam a témával...


Én jelenleg Xbox360-t használok,de első sorban a PS3 multja miatt,vagyis az alacsony képfelbontás,élsimítás hiánya és az optimalizálatlan játékok miatt.De ez már nagyon rég volt...Nem tudom meg mondani hogy jelen pillanatban még mindég olyan ratyi a PS3 ezen a téren mint volt,vagy már javult a helyzet....


AZ tény hogy a PS3 nagyobb erővel rendelkezik mint az X360 és ebböl adódan,előbb vagy utóbb le fogja hagyni grafikailag az X360-at ha ez eddig még nem történt meg.


Valamint azt sem árt figyelembe venni,hogy PS3-on ingyen tudsz online játszani.Ha X360-on online akarsz játszani,akkor elő kell fizetned Xbox Live-ra.


Viszont az X360 olcsóbb,és egyes játékokat hamarabb ki adják rá néha nónapokkal mint PS3-ra.

És néhány igazán nagy nevet sikerült ki sajátítania.

És hamarosan jön rá egy mozgás érzékelő kamera,ami a NIntendó Wii-vel hivatott fel venni a versenyt.

2010. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!