Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játék Interneten keresztül?

Játék Interneten keresztül?

Figyelt kérdés
...lehet nem az én ötletem, sőt valaki már ezzel biztos próbálkozott, de megoldható-e hogyha valakinek nincs elég erős gépe egy program futtatásához, egy megfelelően nagy kapacitású szervergép futtasson egy programot, és az a felhasználó gépén ''realizálódjon''... gondolok itt pl egy olyan játékra aminek mondjuk elég nagy teljesítmény kellene de nekem nincs csak egy 1. generációs PIV-em, viszont van egy gyors netem, és lefuttatom a játékot valahol máshol a otthonról. Lehet buta kérdés de érdekelne hogy megoldható-e???
2010. okt. 10. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Megoldható, sőt!

[link]

Még nagyon új a dolog, de USA-ban már folyik a béta teszt.Az Onlive lényege, hogy van a cégnek néhány brutál erős szerver parkja amerika szerte, ugye a legközelebbihez csatlakozol hogy minél kissebb legyen a lag.A gépedről(pcre kis klienprogi, vagy van külön kis konzol is) a jelek mennek neten a szerverre. Minden számítás az ő gépeiken megy végbe, és interneten csak a videót küldik vissza hozzád.Így az összes teljesítmény ami szükséges, az a videó megjelenítéshez kell.Onlive asszem minden játékot max grafon 720p-ben támogat.Olvass utána, érdekes!

2010. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy másik cég is foglalkozik ezzel a témával, a GaiKai.

[link]

Nemtudom hogy a megvalósításban ők hol tartanak.Amúgy nagyon is helytálló a kérdésed, ahogy az ki is derül! :)

2010. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!