Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy e-mailt ha megnéznek, a...

Egy e-mailt ha megnéznek, a hozzá írt választ is látják?

Figyelt kérdés

2023. máj. 18. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez csak attól függ, hogy egy korábbi üzenet(folyam)ra válaszoltak-e a kapott e-mailben és megtartották az előzményeit (az összeset vagy csak részleteit) vagy sem.

Amikor egy üzenetre válaszolsz vagy azt továbbítod, a levelezők automatikusan beidézik az eredeti levél tartalmát (ha abban is van előzmény akkor azt is), de ez szabadon szerkeszthető, ki is törölhető.

Lehetőség van rá, de nem kötelező így használni. Ha kitörölték az előzményeket és így kaptad meg, te már nem fogod előhozni belőle.

2023. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az történt, hogy az eredeti e-mailben rossz fájlt csatoltam, és válaszban csatoltam a helyeset. Ha megnézik az eredetit, akkor látják azt is amit utána küldtem?
2023. máj. 18. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőt elküldted és nem jött vissza hibával, mindkettőt megkapták. Levelezőrendszerektől függ, van ahol külön tételként listázza azokat (2db e-mail érkezett), van ahol egybefűzik az azonos beszélgetésfolyam leveleit (+2 darab új üzenetet fűz hozzá).
2023. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gmail hogy csinálja?
2023. máj. 18. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő beállítható, de nem mutatja melyik az alapértelmezett, úgyhogy passz. Akármelyik szerint nézik, látnia kell a címzettnek hogy 2 új üzenete érkezett. Vagy egymásba ágyazva lesz egy levélen belül 2 üzenet egymás alatt (amit esetleg akkor nem vesznek észre, ha nagyon hosszú szövege van és nem tekernek le a végéig), vagy 2 olvasatlan a listában.
2023. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. máj. 18. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!