Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik magyar nyelvet ismerő...

Szabó Zoltán 47 kérdése:

Létezik magyar nyelvet ismerő diktáló program (beszéd felismerő) , amit windows 10 operációs rendszerrel működő PC-n lehet használni ?

Figyelt kérdés

Akár fizetős is érdekel.

Találtam egy [link] oldlat, de ezzel az a problémám, hogy nem ismeri fel sem a laptop belső mikrofonját, és azt sem ha USB-n csatlakozó mikrofont kapcsolok hozzá. A mikrofon beállításokra kattintva, pedig csak azt írja le, hogy android rendszernél vagy iPhone rendszernél, hogyan kell beállítani a mikrofont. A windowhoz nem írja le. Nekem olyan szoftverre lenne szükségem, amit windows alapú pc-n tudok úgy használni, hogy mondom a szöveget a gép meg leírja.

Segítségeteket előre is köszönöm.



2023. máj. 24. 09:23
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Alapból be van építve az újabb Windowsokba (10,11). Nyomj egy ⊞ + H -t és már írja is, amit mondasz.
2023. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Win 10 van a gépemen mégsem megy a Win+H, szóval ez tényleg csak az újabb Windowsokban van, és a magyar kiadás nem is tudja még.


Így én ezt használom, tud magyarul, használhatsz írásjeleket, és menthető, letölthető a szöveg.


[link]

2023. máj. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!