Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kapcsol ki a laptopom...

Miért kapcsol ki a laptopom mostanában? Lehet köze a programnak hozzá?

Figyelt kérdés
Mostanában többször kikapcsol a gépem,mert túlmelegszik Eddig vista volt a gépemen,akkor sohasem történt ilyen. Lehet köze a programnak ahhoz,hogy kikapcsol,? Most Win 7 van rajta. Vagy csak a gépem nem túl jó,túlmelegszik és kész. Általában az RTL Most oldalán kapcsol ki a gép.
2010. okt. 10. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt azonnal felejtsd el, hogy visszakapcsolod!!!!!!!!!!!!!!!

Rág a processzor az alaplapodra!!! Nem program miatt melegszik túl, hanem mert túl poros és nem tud szellőzni! Nekem is ez a baja, csak mivel nekem garis még nem szedhetem szét, ezért vettem sűrített levegőt, azzal picit ki tudtam fújni, nem lett tökéletes, de nem rossz.

Ha így használod hamarosan új gép után nézhetsz.

2010. okt. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na nem RÁG, hanem RÁÉG AZ AlAPLAPRA!!!
2010. okt. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha ágyon, vagy egyéb puha dolgon használod tegyél alá könyvet! A Win7 kevesebbet zabál mint a pista,
2010. okt. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!