Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A win 10 Sart menüjében levő...

A win 10 Sart menüjében levő Fényképek almenüjében a videoszerkesztő alkalmazás hogy hiányozhat egy másik gépen, ahol szintén ugyan az a win 10 van?

Figyelt kérdés

Tehát van két gép, az egyik asztali, a másik laptop. Mind a kettőre win 10 van feltelepítve, de csak az asztali gépen van videoszerkesztő a Fényképek almenüben! A laptopon hiába keresem, nem találom! Valamit letöröltem volna akaratlanul? Sajnos, laikus vagyok!! Hogyan tudom megoldani, hogy a laptopon is legyen a windows videoszerkesztője?

Minden segítséget előre is köszönök!


2023. jún. 1. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valami torrentes mókolt windows, akkor azért.
2023. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A szoftwer legális, boltba vettem!

Az asztali gép, amiről netezek, ezen megjelenik a videoszerkesztő, viszont a laptop nincs netre kötve, nem is volt! Nem tudom, hogy befolyásol ez valamit? Viszont az asztali gépen akkor is megy ez a szerkesztő, ha nincs kapcsolódva a nethez!

Sajnos, nem igazán tudom, hogy mi lehet a probléma megoldása, mint írtam is, laikus vagyok!

Aki tud valami tanácsot adni, azt megköszönném!

2023. jún. 1. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van a laptopon a Fényképek alkalmazásokban videószerkesztő. De azt nem írtad, hogy Windows 10 Home vagy Pro van a te laptopodon? Az biztos, hogy két éve vettem, Proval. Használt üzleti gép, de nagyon jó.
2023. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mind a két gépen win 10 pro van a 22H2-es verzió!

Az asztali gépen, ha megnyitom a Fényképek mappát, akkor onnan az alábbi lehetőségek közül lehet választani a bal fölső sarokban:

Gyűjtemény, Albumok, Személyek, Mappák, Videoszerkesztő

A laptopon viszont ugyaninnen hiányzik a Személyek és a Videoszerkesztő!

De nem értem, hogy miért! Tud valaki ebben tanácsot adni?

2023. jún. 7. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!