Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan virtuális...

Létezik olyan virtuális orgona szoftver, amit a számítógép billentyűzetével lehet vezérelni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ingyenes. Találtam párat, de ezek csupán az orgona hangját utánozzák, ami még nem lenne gond, csakhogy nincs rajtuk több hangszín csak egy. Olyan lenne jó, ami ugyanígy működik, tehát ingyenes és a számítógép billentyűzetével lehet játszani, de van benne lehetőség hangszín-váltásra. Ilyen létezik? Windows 10-re, online is jó

2023. jún. 4. 10:34
 1/8 anonim válasza:
46%

Gondoljuk egy kicsit tovább ezt a kérdést. A beviteli eszköz ne a számítógép billentyűzete legyen, hanem egy midi billentyűzet. Kezdetben lehet akár a legolcsóbb, vagy használt, akármi. Kellene egy (akár)szintén legolcsóbb külső hangkártya, amit használtan is megvehetsz. Kell egy zeneszerkesztő program, amiben megvannak azok a képességek-sőt, sokkal több, akár a profi szintig-amire vágyakozol.

Mindent linkelek, innentől rajtad áll, hogy tovább gondolod e az ötleted.


A zeneszerkesztő és "hangszerpark", teljesen ingyenes és legális:

[link]


A billentyűzet/beviteli eszköz, amit használtan is megvehetsz, keress olyan árút, amit meg tudsz, vagy akarsz fizetni: [link]


Külső hangkártya, ami lehetővé teszi, hogy meg is szólaljon a rendszer:

[link]


Mindenből van használt, olcsóbban. GSfanatic, FB Marketplace, stb.


A lehallgató eszközről-vagyis hangfal, fül/fejhallgató-nem esett szó, de ez is lehet egy következő kérdés, ha a válaszban rejlő infók végére jártál, akár elméletben is.


Végül gondolat ébresztőnek YT tartalom, aminek kapcsán tovább kereshetsz a témában: https://www.youtube.com/watch?v=DQZ_aPHQ1QM

https://www.youtube.com/watch?v=OnIaBZ5gtSQ

https://www.youtube.com/watch?v=1nukc4uJBtI&t=10s

2023. jún. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :-) de nem értem. Ha csak játszani szeretnék, minek a szerkesztő?
2023. jún. 5. 08:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a programban van benne az az "összetevő", ami le tudja neked azt képezni, amit játszani akarsz.
2023. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
#1 vagyok: 3ashoz csatlakozva a programban vannak a virtuális hangszerek. Én csak próbáltam ajtót nyitni egy világra, amit nekem nem mutatott meg annak idején senki. Ha nem kell, tebajod. Minden tudás megszerzése idővel, fáradsággal és milliónyi befektetett energiával jár. Fejlesztheted magad, tehetsz fel jó kérdéseket, élvezheted a felfedezést, de semmi nem kötelező. A legegyszerűbb választ megadtad. Ha csak játszani szeretnél, előtte meg kellene tanulni játszani. Aki képes erre nem tesz fel ilyen buta kérdéseket. Még arra is buta vagy, hogy kérdezz, hogyan is értenéd a választ?
2023. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4

Hé hé hé! Nyugodj már le egy kicsit légyszives. EGy szóval nem mondtam hogy nem tudok játszani, de a számítógéphez nem értek ennyire. Elnézést hogy kérdezni merek de kikérem magamnak ezt a hangot! Nekem azt tanították, ha valamit nem tudsz, kérdezz. Tehát a kérdéshez nem lehet butának lenni. És úgygondolom, én normális hangnemben kérdeztem, te pedig nekiállsz sértegetni.

2023. jún. 5. 19:34
 6/8 anonim válasza:

#1: egy csomót linkeltem, ami alapján elindulhatnál, hogy felfedezd a lehetőségeket. Ha egyáltalán fordítottál volna rá energiát, hogy ránézz, akkor az első viszont válaszod sem születik meg.


A mentális dolgokat elengedném, nem reflektálok a sértettségedre, vagy a sértegetésedre. Ott van az első válaszban minden ami kellhet. Úgy tűnik van benne meló, amit nem érdemeltél meg.

2023. jún. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Képzeld ránéztem, és mégegyszer ezer bocsánat hogy feltettem egy kérdést. Nem értem miért nem lehet mindenféle sértés nélkül leírni, hogy figyelj, ezért és ezért kell a szerkesztőprogram. Pont
2023. jún. 6. 07:37
 8/8 Alex Fly ***** válasza:

ha nem is kimondottan erre szolgálnak, de erre bármelyik tracker képes: betöltöd a samplert és a billentyűzettel megszólaltathatod...

Win alatt ilyen pl. a ModPlugTracker...

2023. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!