Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet beállítani azt,...

Hogy lehet beállítani azt, hogy a gép megjegyezze a felhasználoneveket és a jelszót a gépen?

Figyelt kérdés
Mozillát használok.ugy értem mikor rákkattintok az -Eszközök-beállitások-biztonság-mentett jelszavak, ott miért nem jeleniti meg a neveket és a jelszot? hogy kell ezt beállitani a gépen? vagy az oldalakon ahová belépek, ott kell beállitanom, hogy megjegyezze?
2010. okt. 12. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott a beállításoknál pipáld be a webhely jelszavak mentését, ezután ha belépsz valahova, a böngésző felső részén megjelenik a jelszó mentésére vonatkozó lehetőség.
2010. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

oké, de ha a mentések mellett rákattintok a kivételek-re akkor kiirja hogy melyik oldalaknál nem menti a neveket+jelszot..pl.citromail.freemail...iwiw.szoval ezeket hogy lehet beállitani?

köszi h irtál.

2010. okt. 12. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
A Kivételekből törölj ki mindent.
2010. okt. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ok, kitöröltem,,de utána csak iwiwnél kérdez rá hogy menteni akarom-e.....automatikusan nem ment semmit?
2010. okt. 12. 10:46
 5/5 anonim válasza:
Ez a problémám nekem is. Hol lehet azt beállítani hogy mindig kérdezzen rá a jelszó mentésére?
2012. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!