Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el rendesen...

Drake13 kérdése:

Miért nem indul el rendesen az Assetto Corsa Competizione, illetve miért nem ismeri fel a kormányomat a Dirt 3 PC-n?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vásároltam egy Logitech G920-as kormányt, ami Xbox és PC kompatibilis is.

Xbox-szal szépen működik is, viszont PC-nél már nem ez a helyzet.


Két telepített játékommal szerettem volna tesztelni, amikkel korábban már tudtam játszani kontrollerrel. Az egyik az Assetto Corsa Competizione, a másik meg a Dirt 3.


ACC-nél biztosan van egy szoftveres hiba is, ugyanis nem nyílik meg a játék teljes képernyőben, nem ismeri fel a kormányt se, sőt, ha egérrel szeretnék navigálni, akkor klikkelésnél egy pillanatra fekete képernyő jön, majd visszatér a játék, de mintha nem is reagálna a klikkelésre se.

A fura megjelenítésről itt láthatjátok a screenshotokat:

[link]

[link]


A Dirt 3 sem ismeri fel a kormányt, de az legalább megnyílik rendesen.

Beállítások alatt nem is mutatja a kormányt, lásd a screenshoton:

[link]


A kormány látszik a Logitech HUB-on belül, és reagál is a kormánymozgatásra meg a pedálok benyomására.


Eddig amivel próbálkoztam:


- Geforce HUB-on keresztül legújabb grafikus kártya driver telepítése, illetve játékok optimalizálása


- Logitech HUB friss verziójának letöltése


- másik USB slot használata


- Vezérlőpult/Hardware és hang/Eszközök és nyomtatók/G920/Tulajdonságok/Hardware/mindkét HID kompatibilis eszköz driverjének cseréje erre: HID szabványnak megfelelő eszköz


Tudnátok segíteni, kérlek?


Köszönöm előre is a segítséget! :)



#Logitech #Dirt 3 #Assetto Corsa Competizione
2023. jún. 30. 10:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!