Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ISO fájlok tömörítésére mi a...

ISO fájlok tömörítésére mi a legjobb metódus?

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 06:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Honnan tudjam?

Kérdezd a kérdezőt..

2023. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Miből gondoljuk, hogy kitaláltuk a kérdező mire gondolt... 😁
2023. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Szirty ***** válasza:
Biztosan semmiből. Ezért a feltételezést kell kerülni.
2023. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tehát egyáltalán senkinek nem kellett volna válaszolnia a kérdezőnek..?
2023. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Szirty ***** válasza:

Nem kell feltétlen válaszolni. De lehet.

Viszont ha válasz születik, akkor érdemes abban kerülni a tényként kezelt messzemenő feltételezéseket mert azok zsákutcába vezethetnek.

De ki hogy szereti úgy válaszol...

2023. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 ErniE76 válasza:
100%
Azért az sokatmondó, hogy a kérdező 3 nap alatt nem tudta pontosítani a kérdését. Mintha be se nézett volna ide. Ha közben a pontatlan kérdésére kapott megfelelő választ, meg se köszönte. Lehet én vagyok régimódi, de nekem az ilyen hozzáállás finoman szólva is furcsa.
2023. júl. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kérdező sem nagyon tudja, hogy mit is akart, az összes válasz a maga kontextusában hasznos volt (a tömörítő programra talán a zip a legkevésbé jó választás gyenge hatásfoka miatt, 7z vagy xz sokkal jobb, de ez részletkérdés), az én általános válaszom anélkül, hogy ismerném a kérdés részleteit, hogy legnagyobb eséllyel ISO fájlt nem érdemes tömöríteni, mert az esetek túlnyomó többségében eleve tömörített adatokat tartalmaznak (filmek, zenék, képek, telepíthető programok, játékok tömörített adatállományai, stb.), tovább nem nagyon tömöríthetőek. Van kivétel, de nem sok.
2023. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#16 Ez a hozzáállás sajnos több kérdezőre is elmondható. Az ember pontos választ ad, esetleg utána is néz helyette, ő meg le se sz.. az egészet. Vagy benyög valamit, de a válasz(ok) értékelésének semmi nyoma.
2023. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Paczalos István ***** válasza:

Ha általános fájlokat akarsz tömöríteni, és felhőben is meg akarod nézni, mi van a tömörített mappádban, akkor zip kiterjesztést alkalmazó, vagy támogató tömörítőt alkalmazz. Pl: windowshoz:winzip, winrar, zipware, 7zip a teljeség igénye nélkül, de ha MAC géped van, akkor jó a betterzip, vagy a keka. Linux alatt a zip vagy a gzip a jól alkalmazható parancs a tömörítésre, a bzip2 gyakorlatilag alig tömörít multimédiás fájlokat.


Ezek közül tudsz válogatni a kedvedre.


Én momentán ha windowst használsz, akkor a winrart ajánlanám, mivel avval ha kell, rendszerindító iso-t is létre tudsz hozni, és ki is tudod az isot bontani, ráadásul az összes általánosan elterjedt tömörítési formátumot meg tudja nyitni

2023. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!