Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Brave böngészőt hogyan...

A Brave böngészőt hogyan lehet szinkronizálni?

Figyelt kérdés
Van 2 külön gép, mindkettőn Fedora Linux van (egyik 37 KDE Plasma a másik pedig 38 Xfce), és rájuk van telepítve a Brave. Szeretném megoldani valahogy, hogy ami az egyik gépen van Brave, abból minden személyes beállítás és tartalom (könyvjelzők, bejelentkezések weboldalakon, a böngésző beállításai, telepített bővítmények, stb) átmásolódjanak a másik gépen lévő Brave-re is. Régebben próbálkoztam Firefox esetén azzal, hogy a home mappában levő .mozilla mappát átmásoltam, de az nem működött, esetleg a Brave-vel meg lehet ezt oldani akár így, akár máshogy?

2023. júl. 13. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg van benne szinkronizáció:

[link]

2023. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a vacak kod hamar elévül. És magától nem generál újat. En már 2xkezdtem előről a tanítását. Egy normális szinkronizációt tehetnének bele.
2023. aug. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!