Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan lehet letölteni az SSE...

Honnan lehet letölteni az SSE 4.2 v. nagyobb verzióját?

Figyelt kérdés

Az Adobe Photoshop a telepítés megkezdésekor ezt azért kéri mivel a gépem AMD processzoros, nem Intel.

Elég sok helyen néztem,de semmi.

Találtam egy ehhez kapcsolódó fórumot, de konkrét linket nem.


2023. júl. 14. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan...
2023. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hardveres tulajdonság, nem lehet letölteni. Túl régi a gép és nem elég a teljesítménye ehhez a verzióhoz.


Itt írnak egy workaround megoldást, ami egy netes tárhelyen lévő tartalom letöltését és telepítését kéri, úgyhogy ennek a kockázatával legyél tisztában:

[link]


A helyedben vagy korábbi verzióval próbálkoznék, amiben még nem követelmény az SSE 4.2. Vagy új gép kell.

2023. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Töltsd le az Intel® Software Development Emulator-t, majd az első hozzászólásban linkelt módszerrel megpróbálhatod telepíteni, természetesen a telepítő útvonalát megadva, majd ha kész a telepítés, a PS telepítési útvonalát:

[link]

Másik megoldás a gép cseréje.

2023. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsokat!

Ki fogok próbálni valamit.

2023. júl. 14. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem AMD-s gépem van és simán települt.
2023. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!