Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Át lehet valahogy állítani...

Át lehet valahogy állítani egy BDRip fájlon (mkv) az alapértelmezett hangsávot? Tehát nem menet közben átállítani, hanem hogy már eleve a választotton induljon el.

Figyelt kérdés
2023. júl. 16. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Igen.

Ezt a legegyszerűbben úgy teheted meg, hogy az MKV Toolnix nevű programba berakva a fájlt, a jelenlegi audio track default értékét "No-ra" állítod, a kívánt audiotrack értékét pedig "Yes"-re. És már mentheted is a módosításokat. Az eredmény az lesz, hogy létre fog hozni egy másik MKV fájlt, amiben már az általad megadott módosítások vannak érvényben. Persze ott az eredeti fájl is, ugyanis ez a folyamat nem az eredeti fájlon hajtja végre a módosításokat, hanem egy másolatot készít a megadott módosított beállításokkal a fájlról, amit behúztál az MKV Toolnixba.

2023. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem sikerült... nem engedi átállítani.
2023. júl. 16. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamit elrontasz. Számtalanszor csináltam ilyet nem volt olyan hogy ne engedte volna.(volt olyan hogy másik szinkront tettem alá)
2023. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1. válaszoló vagyok tegnapról:

Én is most kipróbáltam a legfrissebb MKV toolnixal, egy MKV fájllal, aminek 4 hangsávja van, és az 1. hangsáv helyett a 3. hangsávot állítottam be defaultra (Alapértelmezettre).

Tehát: Arról a hangsávról, amin a default beállítás "Yes" értéken van, állítsd "No" értékre, majd a kívánt hangsáv default értékét állítsd "No" értékről "Yes" értékre, és nyomj a start multiplex gombra, és kezdődik a másolás, ami a gép teljesítményétől függő időt fog igénybe venni. Ha nem állítod el, akkor a célfájl a forrásfájl mappájába kerül.

2023. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!