Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetséges az ,hogy...

Hogyan lehetséges az ,hogy jópár ember már csinál az új játékokról vagy DLC ről gameplay videót mikor még ki sem adták ?

Figyelt kérdés
Általában a kiadási dátum előtt egy két héttel szokott ez lenni .

2023. júl. 21. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Előrendelői kedvezmény is lehet (hivatalos megjelenés előtt pár nappal már játszható), gameplay tartalomgyártó esetén promóciós egyezmény is lehet.
2023. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ahham köszi de ha jól tudom az scs software nél nincs olyan . mert én követem őket.
2023. júl. 21. 18:24
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 Az ETS2 és az ATS bétája nyilvános...
2023. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mivel az új DLC k nek nincs bétájuk az csak a frissitéseknek van de már tavaly is meg azelőtt is megfigyeltem ,hogy sok gameplay videó születik a még nem kiadott DLC kről. és nem a kiadó által streamelt gameplay. hanem annál sokkal részletesebbek.
2023. júl. 21. 20:04
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 Mutasd..
2023. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=MzA8iuLhI1U


pl ez nincs ott dátum mert a youtube csak azt mutatja, hogy hány hónappal ezelőtt töltötték fel

2023. júl. 21. 20:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Ott van a címben és leírásban is, hogy a kiadó early access (korai hozzáférés) keretében adta át a játékot.

Attól, hogy a piacon még nem vásárolható meg egy játék, a Steam rendszerében fel lehet előtte is tölteni, a kiadó generálhat belőle kulcsokat, amiket kiosztva beaktiválható és letölthető bármi. A piacról eltávolított és már nem megvehető játék is beaktiválható, letölthető és használható, ha van hozzá korábban generált kulcs. A titok ezért annyi, hogy kulcs már hamarabb legenerálható, mint ahogy megvásárolható az áruházból, csak ehhez a jóval szűkebb kör fér hozzá. Egy 2 millió feliratkozós csatorna jó reklám bárminek, így megéri kiszórni reklám célból az ilyeneknek egy-egy kulcsot.

2023. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de egy dolog még nem világos. Mivel érdemlik ki a korai hozzáférést? Egyébként több ilyen gameplay is van még a texas dlc nél is volt és most is és lesz az oklahoma dlc nél is biztos.
2023. júl. 21. 20:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Ott van a leírásban

"This is an early access work-in-progress version of the game. Big thanks to SCS Software for providing an early access copy of the DLC."

A feltöltés idejét is írja: Aug 3, 2022


"Mivel érdemlik ki a korai hozzáférést?"

Nem is tudom, mondjuk, hogy majdnem 3 millió feliratkozója van?

2023. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ezt te hol látod ? A feltöltés idejét is írja: Aug 3, 2022

nekem csak az van ott hogy 11 hónapja feltöltve

2023. júl. 21. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!