Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Insta elérhetőségi állapot...

Insta elérhetőségi állapot működése?

Figyelt kérdés

Sziasztok, első sorban van egy szituáció és ezzel kapcsolatosan szeretnél technikai dolgokról érdeklődni…


Tehát van az Instagram, gondolom senkinek se kell bemutatni, nem egy új dolog…


A szituáció az alábbi:

A párom már elköszönt tőlem több mint egy órája fáradtságra hivatkozva (ami teljesen érthető hiszen munka után van) és azóta többször is azt láttam, hogy elérhető instagrammon…


Nos igen, kicsit stresszes és túlgondolós típus is vagyok és érdeklődnék, hogy mennyire is pontos ez a “legutóbb elérhető” funkció, lehet e valami bug vagy glitch a dolog mögött, mivel azóta messengeren tényleg nem volt elérhető (azaz technikailag nem lépett fel sem facera sem messengerre)


Mivel olvastam olyat hogy egyes appok talán hasonló APIkat használnak és ez is okozhat ilyesfajta kellemetlenséget…


Kis háttér sztori; 4 hónapja vagyunk együtt, nem a legtöbb esetben nem vagyok ennyire paranoid, ezelott meg nem fordult elő hasonló eset…


“Gyanakodtam már egy sracra” a nagy tulgondolas kozepedte meg persze az alkohol által és ami furcsa hogy be követtem valamikor negyed 1 tájékán (hajnal) és egyből el is fogadta…


És hat a sok random pontot nem a legfényesebb módon köti össze a fejem…


Mint említettem tényleg semmi hasonló eddig nem történt, ezt is nagyon furcsának tartom, de nem vadolhatok meg senkit semmivel konkrétumok nélkül, és mint tudjuk elég könnyű üzeneteket kitörölni instan… ami valljuk be, jelen esetben elég szerencsétlen…


Tehát röviden tömören pár bennem megfogalmazódott kérdés:

- lehet e hibás a rendszer?

- lehet, hogy tényleg nem alszik a párom?

- történt veletek hasonló dolog már?

- érdemes e finoman puhatolózni ezzel kapcsolatosan?



2023. júl. 28. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a facebook, az insta is teljesen megbízhatatlan ebből a szempontból is.
2023. júl. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem 100%-osak ezek az elérhető jelzések.
dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!