Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire népszerű az emberek...

Mennyire népszerű az emberek között a Microsoft edge?

Figyelt kérdés

Amióta Chromium alapja lett a böngészőnek, népszerűbb lett az emberek köreiben? Én kipróbáltam, de két nap múlva vissza is jöttem a már jól bevállt Firefoxhoz, és egy olyan érzés járt át engem, mint ha hazaérkeztem volna egy idegen helyről, ahol olyan emberek vettek körül, akiket soha nem ismertem, és nem találtam velük a közös nyelvet, és azóta is firefox felhasználó vagyok telefonon, és laptopon is.

Amikor 2015-ben megjelent az eredeti Microsoft edge, az Internet explorerhez hasonlóan, azt is csak egyszer nyitották meg a felhasználók, azért, hogy letöltsék a Google Chrome-ot, vagy a Firefoxot, vagy a Bravét, vagy az Operát, vagy amit akartak. De mi a helyzet most? Az edge is az Internet explorer sorsára fog jutni? Az ismerőseim között nem használja senki, mindenki Firefox, és Chrome párti, és Safary az Apple gépeken.


2023. júl. 29. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Kb. 5-6% a részesedése, ahogy az összes többinek a Chrome-Safari pároson kívül. Ehhez képest technikailag a top3-ban van.

2023. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosabban 11%

[link]

2023. júl. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MolotovPunk ***** válasza:
Szerintem a Google chrome népszerűbb az edge-től, de én inkább maradok a jól bevált Firefoxnál.🦊
2023. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!