Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnék rávenni egy...

Hogy tudnék rávenni egy weblapot, hogy felejtsen el?

Figyelt kérdés
Találtam egy szuper weboldalt, ami gépelt text-ből mp3-at készít. Sok hang, sok nyelv, tökéletes hangzás, de korlátos. 30-at engedett, most meg fizettetni akar. Mit töröljek, hogy "elfelejtsen" ? Már töröltem a cookie-kat, a böngészési előzményt, próbáltam inkognitó módban, de az a fránya weboldal tudja, hogy elhasználtam a 30 lehetőséget. Hol tárolhat engem? Chromot használok Win 11-el.
2023. júl. 31. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik ez az oldal ha nem vagyok indiszkrét?
2023. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felteszem IP-t is néz. Amúgy meg ha te csinálnád a szoftvert te nem akarnád, hogy megtérüljön a belefektetett munka és pénz? Ha sajtkóstoltatás van a teszkóban utána elvárod, hogy ingyen adják a grillsajtot?
2023. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Hol tárolhat engem?"

Vagy a publikus IP-címedet - ez esetben VPN-szolgáltatáson/titkosítóhálózaton (például TOR) keresztül elérve "csaphatod be" - vagy a böngésző-ujjlenyomatodat - ez esetben vannak olyan böngésző-kiegészítőt használhatsz, ami "meghamisítja" azt.


"ami gépelt text-ből mp3-at készít."

Esetleg egy ingyenes alkalmazás:

[link]

2023. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az oldal az IP címed is nézi. Ebben az esetben az a megoldás, hogy VPN mögül, inkognitóban használod tovább az oldalt.

#1:

Bizonyára a kérdező a Narakeet-ről beszél, ugyanis egykor én is azt használtam, és egy idő után tiltott, mert elhasználtam az ingyenes keretemet.

2023. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

itt a megoldás:

[link]

2023. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem is drága. Komolyan, ezen kínlódsz, hogy ezt kikerüld?
2023. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!