Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezeket hogyan lehet megoldani...

Ezeket hogyan lehet megoldani Win 11 alatt?

Figyelt kérdés

1. Hol tudom beállítani, hogy a mappában, részletek nézetben milyen oszlopok jelenjenek meg? Pl. módosítás dátuma, típus, méret, létrehozva, stb. A Win 10-ben ezt a Nézet lapon lehetett, de olyan itt már nincs.

2. Ha Microsoft fiókkal telepítettem a Windows 11-et, és most helyi fiókra váltok, a Microsoft fiókkal működő felhasználói beállításaim, az ott telepített alkalmazásaim, az asztal, stb. az új, helyi fiókban is megjelennek majd? Tehát arra gondolok, hogy amiket a Microsoft fiókhoz kapcsolódó felhasználói fiókommal telepítettem a gépre. És ha sikerült átállnom helyi fiókra, törölhetem a Microsofttal működő felhasználót?



2023. aug. 12. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. A windowsos fájlkezelőben. Egyszerűen csak jobb klikkel kattintasz oda ahol vannak "Név" vagy a "Módosítás dátuma" szövegre(igazábol a sorban bárhova kattinthatsz csak az a lényeg hogy a felső sorba kell kattintanod).

Ott megtalálsz mindenféle beállítást, hogy mit jelenítsen meg.


2.

Ha fiókodból kilépsz akkor a jelenleg telepített alkalmazások nem fognak tőrlödni. Bár ha van olyan alkalmazás amit a windows storeból töltöttél le akkor ahhoz nem fogsz továbbiakban frissítést kapni.

Ha jól emlékszem akkor az ilyen windows hello(arc,ujlenyomatolvasós belépes nem fog működni ha eddig így használtad)

2023. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :-) De ez a frissítés dolog azért fura, mert az előző, win 10-es gépemen megcsináltam ezt a fiókváltást, és a Store-ban ugyanúgy kaptam a frissítéseket
2023. aug. 12. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiókváltást csináltál vagy a fiókból kijelentkeztél teljesen?

A kettő nem ugyanaz.

2023. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Be voltam jelentkezve a Microsoftos fiókomba, és ott a Gépházban rámentem a Bejelentkezés helyi fiókkal lehetőségre és úgy.
2023. aug. 12. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!