Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gran Turismo vagy a Forza...

Gran Turismo vagy a Forza Motorsport a jobb szimulátor?

Figyelt kérdés
Most szeretnék konzolt vásárolni és attól függ hogy melyiket fogom megvenni hogy melyik játék nyújt jobb szimulátor élményt. Esetleg alternatív lehetőségek is szóba jöhetnek, ha van jobb szimulátor játék. Nekem az is lényeg hogy valós pályákon lehessen benne versenyezni.

2023. aug. 13. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A Forza Motorsport 7 már nem kapható, a Forza Motorsport 8 (bár a szám nem lesz a nevében) pedig októberben fog megjelenni, de arról még nem lehet tudni, hogy mennyire lesz jó szimulátor. Persze bejelentettek vele kapcsolatban rengeteg új funkciót, amik a valósághoz közelebb hozzák az élményt, de hogy a vezetés mennyire lesz valós, az majd kiderül októberben.
2023. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Egyértelműen a Gran Turismo a jobb.
2023. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Miért lehet azt mondani hogy a a Gran Turismo lenne a jobb sim játék?
2023. aug. 14. 08:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert közelebb áll a valósághoz, mint a Forza. Persze nem egy iRacing, de a kettő közül a GT a jobb. Plusz a háttér. A GT-n nagyon érződik, hogy megszállott autófanok készítik. Az esportban is masszívan jelen van, szóval, ha elég jó vagy, magasabb szintre is juthatsz.
2023. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor köszönöm szépen, valószínűleg így megvan a választás
2023. aug. 15. 08:08
 6/7 anonim válasza:
Ha még aktualis , leirnam en is a velemenyem. Nem akarlak osszezavarni, nehez elmondani melyik a jobb.. sokaig a gran turismoval jatszottam tobbet, es a piaca is nagyobb a Gt-nek. Esportban is inkabb a gt van jelen ; az utobbi idoszakok alapjan azonban a forza motorsport 8. kiadasat mondanam jobbnak. Igenyesebb lehet es szebb a grafika a gran turismo eseteben , de a forza nekem jatszhatobb.:. Elmondom miert: az autok iranyitasa sokoldalubb es letisztultabb, tobb auto, kifinomultabb mesterseges intelligencia az ellenfelek eseteben, heti szinten uj karrier mod esemenyek, a versenyzes es elozes elmenye nagyobb. Fokepp akkor eri meg szerintem egyebkent ha kikapcsolod a segitsegeket, ugy a karrier mod is nagyon megeri. Gondolok itt a kezi valtasra, a szimulacio szeru fekezesre, kiporgesgatlora. Nekem ez a velemenyem , termeszetesen nem akarok senkit eltantoritani a Gt-tol mert az is nagyon jo.
febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyebkent mindket jatekban vannak valos es fikcionalt palyak is. A forzabwn pl a legtobb valos palya (pl.: silverstone, nurburgring), es van 1-2 kitalalt palya is.
febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!