Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg tudnátok mondani, hogy...

Meg tudnátok mondani, hogy lehet használni az Aternos szervereit Tlauncherrel?

Figyelt kérdés
Haverommal akarunk játszani de nincs eredeti minecraftja

2023. aug. 14. 17:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Lopásban nem tudunk segíteni.
2023. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Az Aternos oldalán a szerver beállításainál át kell húzni pipára az x-ről a csúszkát a "Crackelt" beállítás mellett.
2023. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
52%

A 2-es jól írta, beállítások -> "crackelt" és az X-re rá kell nyomni. Ott van a fehérlista és a pvp között


Nem tudom hogy lehetne érthetőbben elmagyarázni.

2023. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi megcsináltam. És #1-es a Tlauncher nem lopás, mert az eredeti minecraft jóváhagyta, így teljesen legális
2023. aug. 14. 21:06
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
#4 És honnan vetted azt az információt, hogy teljesen legális, mert a Minecraft jóváhagyta? Kezdjük azzal, hogy a Minecraft nem egy cég, hanem egy játék, nem tud semmit jóváhagyni, hanem maximum a játék mögött álló Mojang vagy Microsoft. És nem, nem legális használni, ha nincs meg a játék megvásárolva, ugyanis egy tört launcher és kalózkodásnak számít. Semmilyen jóváhagyást nem kapott a Mojang-tól vagy Microsoft-tól.
2023. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 ",,A Mojang által is elismert launchere a játéknak. Több millióan töltötték le, és használják napjainkban.''-írja Rolix Nessaj videója alatt amikor is azt kérdezte legális-e ez.
2023. aug. 15. 00:00
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Jah, ha egy zs kategóriás idióta videós azt mondja, akkor így van...
2023. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik a srác azt ne itt hangoztasd hanem az ő oldalán. Vagy a kérdésemre válaszolj vagy nem kell itt lenned.
2023. aug. 15. 00:04
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Már válaszoltunk: lopásban nem tudunk segíteni, kérdezd a tolvaj cimboráidat valahol.
2023. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A Tlauncher évek óta működik és a Mojangnak ezzel eddig nem volt különösebb problémája (nem indított pert) így ezt nem titulálom lopásnak. Az alatt az idő alatt több millió ember töltötte le. Így nem konstatálható lopásnak. És ne személyeskedj! Én eredeti Minecraftot használok vettem a fáradságot és megvettem X dollárért. Ne engem támadj be és titulálj tolvajnak, mert nem vagyok az szimplán segítséget kértem egy barátom nevében. Akinek megsúgom ugyan úgy megvan véve a Minecraft de elfelejtette a jelszavát így nem tud bejelentkezni a fiókjába.Tehát ugyan úgy megilleti a játék joga, mint a fizetős felhasználókat.
2023. aug. 15. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!