Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mire jó ez a Messengerben?

Mire jó ez a Messengerben?

Figyelt kérdés

Szóval ahogy benne vagyok a Messengerben és ott fent szemből nekem a bal sarokban vannak ilyen csíkok és ha azt megnyomom és bele megyek a fogaskerékbe (beállítások jelbe) akkor úgy legfent elő jön nekem a profilképem és a szemből nekem jobb sarkban van rajta egy kamera ha azt is megnyomom akkor kiírja nekem alul hogy fénykép készítése, választás a tárból és avatar használata. És ha én megváltoztatnám a Facebookon a profilképem aztán bele mennék a Messengerbe és ott is megváltoztatnám ugyan arra amit Facebookon állítottam be akkor Messengeren is megváltozna rögtön az új profilképre? Mert ha csak Facebookon változtatom meg akkor csak soká változik át az újjá a Messengeren.

És ha megváltoztatnám a Facebookon és a Messengerben is akkor azt ki fogja nekem írni a Facebook oldalamon hogy megváltoztattam mégegyszer a Messengeremen vagy hogy van ez az egész?


Remélem érthető.



2023. aug. 30. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod ki? 2 perc alatt kiderülne. Nehogy már ebben is másoknak kelljen megfelelni, hogy te nem váltogathatod szabadon a profilképeket, mert akkor jajaj, mit szólnak majd az emberek.
2023. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdés nem erre irányult amit az első válaszoló felnyakazott.


Alapvetően tényleg nem kéne a Facebooknak minden egyes mozdulatot bejegyzésé alakítani az összes ismerősöm számára.


Egyébként a bejegyzést eltudod távolítani utánna vagy a láthatóságát állíthatod.

2023. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. aug. 31. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!