Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A hibajelentést muszáj elküden...

A hibajelentést muszáj elküdeni a microsoft nem fog letiltani?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz hogy: A program hibát észlel ezért leáll a hibáért elnézést kérünk.(Nem biztos hogy így van, emlékezetből írtam) A terjedelmes válasz: NEM.

Indoklás: Hogy a francba tiltana le?! A op. rendszert? Haha, örülni ha a keze ekkorára nyúlna:)

2010. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, én pl. mindig azzal kezdem a Windows beállítását, hogy letiltom ezen szolgáltatást.
2010. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1 ső igen erre gondoltam köszi válaszod

2.kilehet kapcsolni ezt nem is tudtam

2010. okt. 16. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy program lefagy, megjelenik a jól ismert párbeszédablak a kérdéssel: Küldjünk jelentést a Microsoftnak? Az idegesítő jelenséget a következőképpen lehet kikapcsolni.


1. Kattintson a 'Start' gombra, majd a 'Vezérlőpult'-ra, végül a 'Rendszer' ikonra.


2. Válassza a 'Speciális' fület, majd legalul a 'Hibajelentés' gombot!


3. A rádiógombok segítségével válassza ki a 'Hibajelentés tiltása' opciót.


4. Végül zárja be az ablakot az 'OK' gombbal, majd nyomjon a 'Rendszer' ablaknál ismét 'OK'-t. A hibajelentés nem fog többet megjelenni.

2010. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok ok megcsináltam köszike uccsó 1000 thnx
2010. okt. 16. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elküldheted ha akarod.. A személyes rendszer adataidat elküldi ugyan, de a Microsoft (hiába az ő rendszere) nem használhatja fel azokat. Tehát ha nem is eredeti a windows op rendszered semmi baj nem lesz belőle.
2010. okt. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Igen, mert biztos nem talál rá módot, hogy felhasználja, mert ez egy ideális világ, a madarak is csicseregnek és gyerekek nevetgélnek az úton.

Kérlek, ne légy már ilyen naív.

2010. okt. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!