Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használtok valami appot a...

Használtok valami appot a produktivitásotok növelése érdekében?

Figyelt kérdés

Ha használtok akkor milyet használtok? esetleg ios-re letölthető?

sajnos elég sok dolgot elfelejtek igy egy ilyen app jutott az eszembe, de nem tudom melyik/melyikek a jók. Tudom tudom, ott a google, de nem szponzorációt vagy reklámot szeretnék olvasni, hanem valós emberek véleményét.



2023. szept. 4. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is feledékeny vagyok. Sima, a telefonomon alapból rajta lévő naptár appba írogatok bele mindent, és az eseményekhez emlékeztető is jár, amit be szoktam állítani vagy aznapra (vagy az előtte való napra, attól függ).
2023. szept. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Inkább az segít, ha bizonyos appokat nem, vagy nagyon limitáltan használsz (tiktok, youtube, egyéb social media)
2023. szept. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A telóm gyári jegyzetek appja nekem elég, egyébként füzetbe írom a megjegyeznivalót.
2023. szept. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan olvass teszteket, nem mindegyik promo. És ha az akkor mi van? Úgysem az számít, hogy az-e vagy sem, hanem az, hogy letöltöd az appot és te saját magad megnézed, hogy neked jó-e. A te logikád szerint működik-e és gördülékenyen tudsz-e benne dolgozni?

Hiába írnánk egy adott appról itt litániát, korántsem biztos, hogy az az app neked is olyan tökéletes lenne mint nekem. És egyébként honnan tudod, hogy nem reklám célból írok-e egy appról itt?


iOS-on van több gyári megoldás is, tessék kipróbálni azokat! Ott a jegyzetek, meg a az emlékeztetők is! Ez pont arra való amire neked kell. Meg ott a parancsok app, azzal is rengeteg dolgot lehet csinálni, csupán a kreativitás szab határt!

2023. szept. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Microsoft To-Do
2023. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb dolgokra a gyári app-ok (todo, notes), nagyobb projekteknél Jira/Confluence.


Munka közben használom időnként a BeFocused-t (van mobilra is) és a Qbserve-t (ez asszem' csak Mac desktop only a jellege miatt), utóbbi csak arra, hogy csekkoljam, hogy ne csesszem el hülyeségekre az időmet :-)

2023. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!