Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet kikapcsolni...

Szabó Zoltán 47 kérdése:

Hogyan lehet kikapcsolni windows 11 esetén, hogy ne csak az MS Store-ból engedjen alkalmazást telepíteni ?

Figyelt kérdés
A héten vásároltam az egyetemista lányom részére új számítógépet, amelyen előre telepített windows 11 operációs rendszer van. Telepíteni akartam az egyetem Neptum rendszeréből letöltött ingyenes Office programot. A telepítőt sikerült is letölteni, de telepítéskor a Windows 11 mindig azt írja ki, hogy nem Microsoft által ellenőrzött alkalmazást kíván telepíteni, és az MS Store-ba, irányít, hogy onnan válasszak szoftvert. Próbáltam a telepítőt elindítani futtatás rendszergazdaként funkcióval is, de úgy sem engedett. Kerestem hol lehet kikapcsolni ezt a "védelmet" , a defendert is kikapcsoltam, de mindig ugyanoda jutottam. Később megpróbáltam más nem MS alkalmazást is telepíteni, azt sem engedte. Tud valaki segíteni, hogy windows 11 esetén hogyan lehet nem MS store-ban található alkalmazást telepíteni ?

2023. szept. 7. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ezt olvasd el: [link]
2023. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Az S módot kell kikapcsolnod.

2023. szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Bátorságot kell venned hogy akárhonnan származó appot telepíts... 😀
2023. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3/3 Anonim : Nem "akárhonnan származó" appot akartam telepíeni, hanem a Neptun renszerből az egyetemistáknak járó ingyenes Office alkalamazást, amit kizárólag Neptun kóddal lehet elérni. Ez nem egy torent program.
2023. szept. 8. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!