Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes program...

Milyen ingyenes program létezik mp3 fájlok darabolására az alábbi funkciókkal?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ahol konkrétan meg tudom jelölni az adott pontot vagy pontokat, akár időkóddal vagy máshogy, ahol a fájlt darabolni kell. Nem fontos semmilyen más extra funkció, csak a minél könnyebb kezelhetőség. Pl. bemásolom a fájlt, elindul a lejátszás, elmegyek az adott pontig ahol ketté akarom osztani a fájlt, megjelölöm. Továbbmegyek, megint megjelölöm a következő pontot, stb. És a végén exportálom a feldarabolt fájlt. Az Audacity-ben nem nagyon találtam ilyet. Van szétvágó kivágás, szétvágó törlés stb. de amit leírtam, ilyet nem találtam.

2023. szept. 7. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
2023. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ocenaudio.

[link]

Pont ezt tudja.

2023. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Audacity +1
2023. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És Audacityben hogyan? Leírná valaki? Mi a funkció neve
2023. szept. 7. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Ott az első által linkelt videó.


De esetleg spliteld fel, így kvázi “megjelölöd”. És akkor a splitelt részeket ki is tudod exportálni.

2023. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 A videót teljesen feleslegesen linkeltem be? Egyébként chapterekkel megjelölöd a szakaszokat majd egyszerre expirtálható
2023. szept. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vakként csak hallgatni tudnám, de angol. Milyen chapter? Mi a parancs neve?
2023. szept. 8. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!