Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell a feliratot...

Hogyan kell a feliratot ráégetni a filmre ha azt akarom, hogy aztali dvd-n is olvasható lll. látható legyen? Megoldható ez egyszerűen VinAvi konvertálóval és, hogyan?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ráégetés nélkül is olvasnia kellene a lemezen lévő feliratot a lejátszónak, amennyiben a film és a felirat neve megegyezik.

Ha ráégeted a feliratot a filmre, akkor az minden lejátszásnál látható marad és nem lehet levenni. Ha mellé írod külön, akkor a lejátszóban választható lesz hogy melyik feliratot (ha több is van) akarod vagy nem akarod a filmen látni, így ki-bekapcsolható marad.

2010. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,eddig nem tudtam és csak a filmet irtam ki a néróval,most meg az srt fájlt is és sikerült,viszont 3 filmet irtam ki és mindegyiken ott a felirat
2010. okt. 17. 15:18
 3/4 A kérdező kommentje:
sőt ezek közül kettő is felirattal van ,de ugyanaz van mindkettőn,hol találom a másik feliratot?
2010. okt. 17. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy kell egyezniük a neveknek, hogy az adott film és a hozzá tartozó felirat legyen egyforma, és egy mappában legyenek.


Például ha van három filmed:

die hard.avi

die hard.srt

die hard2.avi

die hard2.srt

die hard3.avi

die hard3.srt


Ezeket írod ki, így mindegyik filmhez a saját felirata társul, és csak azzal jelenik meg. De előtte ellenőrizni is tudod hogy jók-e, mert a gépen is lejátszható a felirat ha egy mappában vannak, és egyforma a nevük.

2010. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!