Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb keylogger?...

Melyik a legjobb keylogger? KGB, Refog, free? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Amatőr,számtekes analfabéta vagyok, és nagyon erős a gyanúm,hogy valaki rosszalkodik a gépemen. (rajtam kívül még hárman használják hébe hóba,haverok,úgy néz ki lenyúltak ezt azt,ill.ide oda feltettek ezt az.)

Köszönök minden érdemi segítséget.


2010. okt. 17. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

"Amatőr,számtekes analfabéta vagyok"

Akkor inkább hagyd. Utána nem csak a haverjaid fogják tudni a jelszavaidat. Inkább ne engedd nekik a géped használatát, vagy ne ments el jelszavakat.

2010. okt. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én KGB Keyloggert használgatom, kevés angol tudás elég, hogy beállítsd amit kell, aztán kész. Alapból feljegyez mindent leütést, képernyőképet ment megadott időközönként. Neked csak Láthatatlan Módra kell tenni, aztán kész. Ha akarod, le jelszavazod, azt jó. Nálam bevált, klassz program.
2010. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!