Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szabályozható ennek az adott...

Drake13 kérdése:

Szabályozható ennek az adott PDF-nek a nagysága?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy pdf fájl, aminek a 14 oldalából 12 ugyanolyan nagyságú, viszont 2 oldal sokkal nagyobb. Tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnám ezeket a többihez igazítani?


Azzal próbálkoztam eddig, hogy a teljes fájlt oldalanként szétbontottam, majd png-be konvertáltam és a 2 db "nagyobb" oldalnak a felbontását átállítottam a "kisebbek" méretére, de ez sajnos nem segített.


Elérhetővé teszem a dokumentum első 3 oldalát, amin láthatjátok, hogy az 1-es és a 3-as oldal nagyobb, mint a kettes. Le tudnátok írni kérlek, hogy ezt hogyan lehetne megoldani? Amennyiben ehhez speckó app kell, akkor az egész fájlt is elérhetővé tudom tenni, ha valaki a saját gépén ki tudná javítani az arányokat!


Köszönöm előre is!


Link a fájlhoz:


[link]



2023. szept. 18. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán miért baj ez?
2023. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tallózd be ide a PDF-et: [link]

Start

Majd ha kész, akkor "Download ZIP"

2023. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kettes módszere segített!


Köszönöm szépen még egyszer!

2023. szept. 18. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, mind ugyanakkora...


"a 2 db "nagyobb" oldalnak a felbontását átállítottam a "kisebbek" méretére, de ez sajnos nem segített"

Miért, mi történt?

2023. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Nálam eleve mind egyforma méretben jelent meg.
2023. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha böngészőben nyitjátok meg, akkor valóban egyforma méretűnek mutatja, mert a megjelenítő bővítmény automatikusan egymáshoz igazítja az oldalarányokat, de ha letöltitek gépre, és megnyitjátok egy használhatóbb PDF megjelenítőben (Adobe Reader), egyből kiderül a probléma.
2023. szept. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Photoshopba behúzva kiderül: 1. oldal 10000x14133 px, a másik kettő 2480x3504 px
2023. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!