Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet Autocadben beállíta...

Gergelice16 kérdése:

Hogy lehet Autocadben beállítani a sorozatos kijelölést?

Figyelt kérdés
Egészen eddig úgy működött a programom, mintha folyamatosan nyomnám a shiftet, vagyis ha különböző részeket jelölök ki, annak az összesített kijelölését kaptam. Tehát ha rákattintottam egy vonalra, majd egy másikra is, akkor két vonalat láttam kijelölve. Mai nap ez megváltozott, így elfelejti az előző kijelöléseket, és csak az utolsót tartja meg, ha nem nyomom a shiftet. Nem tudjátok, hogy ezt hol lehetne visszaállítani?

2023. szept. 18. 15:28
 1/3 anonim válasza:

Beállítások – Kijelölés fül, itt baloldalon fent találsz egy ilyet: Shift használata a kiválasztási halmaz bővítéséhez, e mellől vedd ki a pipát:

[link]

2023. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ez tényleg működött!
2023. szept. 20. 09:02
 3/3 anonim válasza:

Másik lehetőség, hogy beírod a parancssorba: pickadd, az alapértéke 2, ha erre állítod, akkor a rákattintással kijelölt objektumok (nemcsak az utolsó) kijelölve maradnak a shift nyomása nélkül is.

[link]

2023. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!