Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok fogadni emailt?

Miért nem tudok fogadni emailt?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen nem kapom meg, pedig nagyon fontos lenne. Most jelentkezek mesterképzésre online és ez az utolsó nap, viszont a gmail fiókom bedöglött. Nem tudom mi történhetett, de a banki átutalásról sem kaptam meg a bizonyítványt, sem mástól nem kapom meg az emaileket. Segítsegetek kérlek!!

Nem ment spambe



2023. szept. 18. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Rohanok a kristálygömbömért.
2023. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi…
2023. szept. 18. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem telt meg a tárhelyed?
2023. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy nincs-e betelve a fiók tárhelye. Elvileg arról a 80, 90 és 100%-os telítettségnél is küld figyelmeztető e-mailt a rendszer, azt látnod kellett volna ha ez a baj.


Milyen mesterképzés ez? Mindenhol februári jelentkezési határidőről írnak.

Esetleg beregisztrálsz egy másik fiókot vagy másik szolgáltatónál lévő fiókot, ha friss regisztrációt várnak, és majd utána átírod a meglévőre. Ha a meglévőre menne ki valami üzenet és nem kapod meg, akkor csak tanulságot tudsz levonni, hogy nem az utolsó nap utolsó óráiban próbálkozol, mikor már senkit nem lehet elérni munkaidőn kívül, hogy értesítsd az intézményt a problémáról.

2023. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Küldeni tudsz?

Az Összes levél mappát nézted?

2023. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Erdélyi mesterképzés, egészségügy.

Most kaptam meg minden lemaradt mailt, eddig valami miatt vacakolt. De a tárhely rendben van.

Köszönöm skacok, legyen szép estétek!

2023. szept. 18. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked is!
2023. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!