Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyen letölthető videóvágó...

Ingyen letölthető videóvágó programot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eddig a VideoPad-ot használtam, de most nem enged exportálni. Furcsállom, mert már kb. 3 éve fent van a gépemen, bár ritkán használtam, de most szerettem volna összevágni egy kis filmet. Többször exportáltam egy nap alatt a módosítások miatt, aztán egyszer csak kiírta angolul: "köszönjük hogy kipróbálta a programot. Olyan demóverziót használt, amely a professzionális verzió összes funkcióját tartalmazza". Ezért keresek most másikat. Vagy az nem lehet, hogy 24 órára korlátozott a túl sok mentés miatt? Mert egy demo verzió nem szokott több évig működni tapasztalataim szerint.

A Movavit találtam amit sikerült letöltenem, de telepítésnél folyton megáll félúton, és azt írja ki hogy csatlakoznom kell az internetre, holott csatlakozva vagyok.

Középkorú nő vagyok, és már egyre nehezebben tudom felvenni a ritmust az egyre gyorsabban fejlődő technikában, szóval eszerint próbáljatok segíteni. :-) Köszönöm.



2023. szept. 24. 09:42
 1/2 Szirty ***** válasza:

Próbáld ki az Avidemux-ot.

Ingyenes, egyszerű.


[link]


Innen letöltheted:

[link]

2023. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Davinci Resolve, mindenre tökéletesen és tejesen ingyenes, már már profi szoftver.
2023. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!