Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megér szerintetek a mortal...

Megér szerintetek a mortal kombat 1 pc verziója 25 ezer forintot?

Figyelt kérdés
Mikor lehet leárazva a játék?

2023. szept. 30. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem ér semmit.
2023. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán ünnepek környékén.
2023. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megveszed, akkor megérte. Ha nem, akkor nem.
2023. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Attól függ mennyire tetszik, én a 90-es évek óta érintkezek a mortal kombat játékokkal, de csak a régi arkade-ok jöttek be. Az új az kb ugyan az a formula, csak más a sztori meg talán? Jobb a grafika? Nem tudom, ha fan,vagy meg van kivel játszani otthon 1v1.-et szerintem nem rosz választás, bár inkább 15-öt ér szerintem
2023. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 Liu Kang tűzisten lett,miután Egyesült Raidennel és az O általa alkotott idovonalon játszódik a játék.Harvrendszer jobb talán,mint mk11ben.
2023. okt. 10. 15:02
 6/7 anonim válasza:
ugy hallom téged nagyon érdekel, akkor simán (4)
2023. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem a fighter gémeket mint a street fighter, tekken, soul calibur és társai, és hát nyilván a mortal kombatot is szeretem, de az elmúlt 2 gém kimaradt :D viszont ezt most megvettem.

És hát vegyesek az érzések, egyrészt hiányosnak tartom tartalmilag, kevés a karakter, nincsenek kibalanszolva a karakterek, pl van olyan karakter aminek nagyon sok moveja van és így többet tudsz "stratégiázni" a harcokban míg vannak olyan karakterek akiknek eléggé kevés move-ja van és ezért mindig ugyanazt csinálod.

Viszont hogy jót is mondjak róla, a grafika baromi jó, és a ranked online rendszer nagyon jól megvan csinálva, hamar talál meccset, nincs laggolás, és végre bünteti a játék a kilépőket.


Én pár hónapja az új street fighter gémet is megvettem és a mortál sokkalta jobb szerintem.

2023. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!