Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van itt olyan akit letiltott...

Van itt olyan akit letiltott már a Youtube Adblock miatt? Esetleg tudtok ilyenről? Fenyegettőznek vele, de nem tudom komolyan gondolják-e.

Figyelt kérdés

Kb. 14 éves a fő google fiókom. Nem akarom hogy szarakodjanak vele. Prémiumhoz csóró és zsugori vagyok (a csóró csak félig poén, tényleg vannak anyagi gondjaim). Úgy gondoltam: "végülis igazuk van". Most viszont hogy kinyomtam elviselhetetlen lett a youtube.

Lehet át kell szokni videára vagy valami más ősrégi cuccra?

Egyébként is ők fejlesztették ki. Ők azok akik ingyenesen kínálják fűnek fának. Hogy lehetnek ennyire elborultak. Fejlesztik, közben tiltják. Nem tudnak dönteni?



2023. okt. 7. 22:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy letiltanak, de beszigorítják majd. Nem nézhetsz majd videókat csak ha előfizetsz, vagy megnézel 10 reklámot egy 5 perces videóban (Plusz még a videóban lévő szponzorokat is). És nem is nagyon lehet majd kijátszani.


Tehát eljutunk majd oda, hogy 3 perc reklámot kell nézned egy 2 perces videóhoz.

2023. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szívásnak hangzik. A felugró ablakban konkrétan a "letiltás" szót használták ha nem nyomom ki az adblockert, amit amúgy vállaltan ők fejlesztettek és fejlesztenek a mai napik. Tényleg mint a bolondok.
2023. okt. 7. 23:09
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"Van itt olyan akit letiltott már a Youtube Adblock miatt?"

Hamarosan mindenkit.


"nem tudom komolyan gondolják-e"

Igen.


"elviselhetetlen lett a youtube."

Ez a saját meglátásod.


"Lehet át kell szokni videára"

Ha ott megtalálsz minden YouTube-videót, szólhatsz nekem is.


"Hogy lehetnek ennyire elborultak. Fejlesztik, közben tiltják."

Mit? A Google készítette a reklámblokkolókat?

2023. okt. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az adblockert a eyeo GmbH fejleszti. Semmi köze a Google-hoz. Az, hogy a chrome áruházban le tudod tölteni nem azt jelenti, hogy ők fejlesztették.
2023. okt. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Ha találsz magad mellé 5 embert, akkor családi csoportos előfizetést vehettek. Annyival jár, hogy egy ember lesz aki fizet, ő csinál egy csoportot és a Youtube-on használt e-mail címeiteket megadva meghív a csoportba. Megveszi a családi csomagot a csoportnak, és automatikusan megkapja a csoport összes tagja a prémium funkciókat bármilyen extra teendő nélkül.

Ha elosztod a tagok között, a havidíja 450 forint lesz. Ennyiért korlátlan reklámmentes videó + letöltési lehetőség + háttérben lejátszás + music hozzáférés jár, és ha ez is az anyagi gond kategória, akkor maradjon a Videa.

2023. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
uBlock megoldja, ha meg a fiókod félted, bár kétlem, hogy letiltanák, már jogilag is elég érdekes lenne összehozni, tekintve, hogy nem csak a YT kapcsolódik hozzá, akkor simán használd kijelentkezve a YT-t.
2023. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Ez van, amikor valaki gyakorlatilag monopolhelyzetbe kerül. Ha már nincs a pozícióját belátható időn belül vesztélyeztető piaci verseny, akkor gyakorlatilag azt csinálhat, amit akar. Ha 15 éve csinálta volna ugyanezt, tömegesen vándoroltak volna el onnan más szolgáltatások felé. Magyar viszonylatban minden bizonnyal nagyot ugrott volna az Indavideo, Videoplayer, és Videa népszerűsége, nemzetközi viszonylatban meg valószínűleg a Vimeo és a Dailymotion kaszált volna nagyot. Nem is volt véletlen, hogy évekig a Youtube tényleg nagyon vigyázott rá, hogy nehogy zavaró legyen a felhasználói számára. Aztán amikor már érezte, hogy kicsinálta a konkurenciát, akkor vérszemet kapott. Dupla reklámok (ezúton is kívánok gennyedző aranyeret az ötletgazdájának), amikből "természetesen" az egyik átugorhatatlan, a reklémblokkolók tiltása, de persze jóindulatúan felajánlják, hogy ha fizetsz, akkor ám annyira nem bacogatnak majd. ;-)

És gond nélkül megtehetik, mert már annyi releváns tartalom van Youtube-on, hogy a felhasználói nem fognak érezhető mértékben átvándorolni más platformokra. Hiszen a tartalmak készítői is ~99%-ban Youtbe-on tesznek közzé, esetleg mellette más platformon is jelen vannak, de a Youtube az, ahol "minden" megtalálható.

Mondjuk az 1800 forint azért tényleg nem a világ vége, a családi csomag meg egyénekre bontva még az ingerküszöböt sem éri el, itt inkább a módszer az, ami bicskanyitogató.

2023. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

"ha meg a fiókod félted"

A fiókját félti attól, hogy reklámblokkolóval nem nézhet YT-t?

2023. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. ✌️
2023. okt. 8. 21:50
 10/21 A kérdező kommentje:
Réges régen hallottam hogy ők fejlesztik, könnyen lehet hogy rosszul tudtam. Akkor is bizarr, hogy fenyegetőznek. Szerintem meg tudnák oldani hogy ne működjön chrommal. Vagy legalább ne legyen az áruházban. Mikor már torrentelik az emberek akkor érthetőbb lenne ez a csendőr szellemiség. Kajak mintha a dílered feljelentene hogy van nálad eki. Mert hát ő megveti a kábszert. Az hogy ő nyomta a kezedbe nem jelent semmit.
2023. okt. 8. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!