Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az FL Studio androidra 5999...

Az FL Studio androidra 5999 Ft-ért az a teljes ár vagy havi díj?

Figyelt kérdés
A Play áruhában ennyiért van írva, ez magának az aponak az egyszeri ára, és utána ingyen használhatom, ha megvettem, vagy ez csak havidíj, és minden hónapban ennyit elkér?

2023. okt. 8. 19:36
 1/5 Park Chae Young válasza:
100%
Ha egyszer kifizetés többet már nem kell érte fizetned🥱
2023. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Park Chae Young válasza:
100%
Most vettem észre kifizeted-et akartam írni
2023. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
És mit akarsz csinálni a gagyi androiddal hangkártya nélkül? Mert zenét írni maximum olyat tudsz, amit nem fognak elismerni sehol, maximum ilyen trash alkotások között.
2023. okt. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak hobbi szinten játszani vele. Egyébként meg csinál olyan hangminőségű zenei alapokat mint némelyik milliós megtekintésű zenének van.

Amúgy milyen hangkártyára gondolsz? Mert nekem anno géoen is megvolt ez a program, és semmivel sem tudott többet az androidosnál. Nyilván nem studió szint, de játszani jó vele ha unatkozok, sőt rap/trap zene alapnak szerintem simán megállja a helyét még egy komolyabb előadónak az albumán is valamelyik töltelék számhoz.

2023. okt. 16. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszeri, lifetime
2023. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!