Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel lehet végérvényesen...

Mivel lehet végérvényesen feljebb vagy lejjebb venni a videokártya teljesítményét?

Figyelt kérdés
Van egy hiba amit úgy tudtam kiküszöbölni higy lejjebb vettem az órajelet meg a megaherzet MSI Afterburner programmal, de ez nemtudom mennyire tartós. Újraindításnál megmarad a beállítás? Win újratelepítésnél? Vagy esetleg más program?
2023. okt. 9. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább pasztázd újra a kártyát, ha a gyári órajeleit nem bírja.
2023. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megvolt, a hőmérséklet csökkent is 5 fokot de nem használ, így hogy lejjebb vettem viszont jobb
2023. okt. 10. 04:47
 3/7 anonim ***** válasza:
És mi az a titokzatos hiba?
2023. okt. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyobb teljesítménynél leáll. Kifagy a rendszer piros vagy fekete képernyővel. Táp nem lehet mert már cseréltem
2023. okt. 10. 09:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor javíttasd a kártyát. Nem egészséges így használni sem, idővel rosszabb lehet és minél nagyobb a baj, annál drágább a javítás is. Ne halogasd!
2023. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az eredeti kérdésre tud valaki választ?
2023. okt. 10. 13:31
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 megadta a választ.
2023. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!