Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom eltűntetni az...

Hogy tudom eltűntetni az office alkalmazások megynitásakor újabbban felugró ablakot?

Figyelt kérdés
"Microsoft tiszteletben tartja a magánéletét" Minden programnál feljön, (outlook, excel, word) bármit állítok be amikor újra megnyitom megint felugrik. Már egy hónapja csinálja

2023. okt. 18. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Fájl/fiók (lap alján a gomb) lapon van egy "fiók adatvédelmi beállításai gomb", ahol be lehet pipálni egy opcionális funkciót. Lehet erre próbál rávenni, hogy dönts. Rakd be vagy vedd ki a pipát, okézd le, utána kéri a program újraindítását és elvileg ezzel elfogadja.
2023. okt. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam már. Nem akartam opcionális adatokat küldeni, de azátn bepipáltam mert gondoltam amilyen szemetek addig nem hagynak békén. De most hogy be van pipálva, így is feldobja.
2023. okt. 18. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!