Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltávolítottunk néhány dolgot,...

Eltávolítottunk néhány dolgot, amelyet közzétettél a Marketplace funkcióban, mert sértik a kereskedelmi szabályzatunkat: Ezt az üzit küldi a facebook... de miért?

Figyelt kérdés
Már többször kaptam ezt az üzenetet a facebooktól, csak az a vicc hogy kb 2 napja nem hirdetek semmit mert letöröltem a hirdetéseimet.És nem is raktam fel olyat amit akár minimálisan is sértené a szabályzatot.

2023. okt. 21. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Régebbi törölt hirdetésekre jöttek nekem is mostanában ilyenek, nem kell velük foglalkozni.
dec. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te törölted, ők eltávolították.
dec. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy! Ők törölték, nem mi.
dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer törlöd, ők már nincs mit eltávolítsanak...Nekem van olyan, amire ugyanez a duma jött anno, így töröltem. De ez hónapokkal ezelőtti történet és most jött róla újra értesítés, szóval ez valami hiba, bug.
dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem a cickódat kell fotózni, mikor ruhát árulsz. 😄 Nem attól veszik meg, arra max néhányan kicsapják. Valaki valószínűleg jelentett.
dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked aztán fogalmad sincs, hogy is működik a Marketplace. Törölnek alkoholt, gyógyszert, egy csomó márkanevet tartalmazó hirdetést, meg egy rakás olyat, ami nem tiltott, csak idióta az algoritmus. Állandóan át kell verni, hogy felkerülhessen 1-1 hirdetés és legkevésbé mellekről van szó...bár speciel olvastam olyat, akinek egy mellszívót nem engedett feltenni, mert hogy szexuális tartalom. Erről ennyit.
dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!